....    ...

 

اینترنت برای همه

برای اولین بار در شهرستان کازرون

اینترنت  ADSL  مخابرات استان فارس

 

شرکت دانا کامپیوتر با همکاری مخابرات استان فارس و شرکت آسیاتک  ، اقدام به ارائه اینترنت ADSL  با قیمت های کاملا رقابتی و با کیفیت استاندارد نموده است.

این سرویس ها به دلیل مشارکت با شرکت مخابرات از قیمتی بسیار پایین تر نسبت به سایر شرکت ها برخوردار بوده و کیفیت و سرعت آن نیز طبق استاندارهای سازمان

 تنظیم مقررات کشور و به دلیل اتصال مستقیم خط تلفن مشترک به خط فیبر نوری اینترنت مخابرات  ( بدون سرور واسطه )  دارای کمترین قطعی و افت سرعت می باشد.

 

مراحل ثبت نام :  

تکمیل فرم ثبت نام شامل مشخصات فردی ، کد ملی ، کدپستی ، شماره تلفن + پرداخت هزینه راه اندازی + پرداخت هزینه شارژ .

- هزینه فعال سازی  برای سرویس خانگی 15000 و برای سرویس اداری-تجاری 20000 تومان می باشد  ( هزینه فعال سازی فقط یکبار در طول مدت اشتراک دریافت می گردد مگر اینکه اشتراک لغو شود  )

- در سرویس های با محدودیت حجمی , سرعت سرویس خانگی حداقل   128  و حداکثر 512 کیلو بیت و تجاری 512  تا 1024 می باشد  بدین معنی که سرعت به صورت آزاد و شناور خواهد بود.

- مهلت تمدید اعتبار پس از شارژ قبلی 4 روز می باشد لذا قبل از اتمام اشتراک مراجعه فرمایید در غیر این صورت خدمات سرویس اینترنت از روی خط شما جمع آوری می شود.

- در صورت تمام شدن تاریخ اشتراک و عدم تمدید آن  , روزانه 150 تومان به عنوان آبونمان مخابرات  محاسبه خواهد شد سپس در مرحله بعد خط اینترنت جمع آوری می شود.

- جهت استفاده از سرویس رایگان شبانه ADSL  دانا  ( 2 بامداد تا 7 صبح ) ، به آخر نام کاربری خود حرف n  اضافه کنید .  هر گونه دانلود در این ساعات رایگان است.

- در سرویس های غیر نامحدود  , هزینه شارژ اضافی برای 3 گیگابایت  14500  تومان ,  5  گیگابایت 23000 تومان و برای 10 گیگابایت   41500  تومان می باشد.

- کلیه هزینه های آبونمان ، مالیات ارزش افزوده ، عوارض و ... در هزینه های فوق محاسبه گردیده و مشترک هیچگونه هزینه اضافی پرداخت نمی کند.

- برای خرید اشتراک های  خارج از جدول بالا ( مانند یکماهه و  ... ) از طریق  خرید آنلاین ( گزینه مالی ) در خود سایت اقدام نمایید.

- جهت مشاهده ریز مصرف  ، صورتحساب ، تمدید اشتراک و دیدن شارژ خود  ،  به آدرس www.eramnet.ir مراجعه فرمایید.

 

توجه: ممکن است در مناسبت های مختلف , سرویس های ویژه ای با تخفیف یا قیمت خاصی علاوه بر جدول بالا ارائه شود.

برای اطلاع از اینگونه موارد , حداقل هفته ای یکبار صفحه اول سایت کازرون و ارم نت را چک نمایید.

 

شماره پشتیبانی محلی   :  261 33 22  0721 ( نمایندگی کازرون  )

شماره بخش فروش و اشتراک :   7 44 33 22  0721 ( دانا کامپیوتر کازرون )

 

نشانی :  کازرون - خیابان حضرتی - شرکت دانا کامپیوتر - info  @ kazeroon . com

ساعات کار شرکت :  صبح ها از ساعت 9 تا 13  و عصرها از ساعت 17 تا 21  ( ساعات کار ممکن است در فصول مختلف سال حداکثر نیم ساعت جابجا شود )